Medycyna estetyczna dla mężczyzn

Medycyna estetyczna dla mężczyzn – możliwości leczenia – Podczas gdy kobiety wciąż dominują wśród klientek klinik chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, coraz więcej uwagi poświęca się potrzebom mężczyzn. Mężczyźni są coraz bardziej wrażliwi na upływ czasu i chcą wyglądać świeżo w każdym wieku. To ważne pytanie, zwłaszcza gdy pracuje się w prestiżowej karierze, gdzie wygląd jest równie ważny jak umiejętności. Mężczyźni doceniają to, że kuracja przynosi szybkie efekty i pozwala na szybki powrót do obowiązków zawodowych.

Podpuchnięte oczy, opadające powieki?

Medycyna estetyczna dla mężczyzn
Medycyna estetyczna dla mężczyzn

Wielu mężczyzn skarży się na opadające powieki i cienie pod oczami, przez co ich twarze wyglądają na zmęczone. Tego typu problem narasta z czasem, co sprawia, że ​​wielu z nich jest w stanie uniknąć operacji i zastąpić ją zabiegami mniej inwazyjnymi. Nadmiar skóry na powiekach może się obkurczać w wyniku zabiegów napinających delikatną skórę powiek.

Efekt ten najłatwiej osiągnąć za pomocą laseroterapii lub za pomocą fal radiowych. Wiele sal operacyjnych jest wyposażonych w taki sprzęt, więc pacjenci mają wiele możliwości wyboru miejsca leczenia. Medycyna estetyczna nie jest też tak droga jak jeszcze kilka lat temu – stać na nią przeciętnego Kowalskiego. Nic dziwnego, że walka z upływem czasu stała się prostsza i przyjemniejsza.

Szybki rozwój męskiej medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to niezwykle rozwinięta dziedzina medycyny, która rozwija się z roku na rok. Zabiegi są coraz lepsze, aby mogły skuteczniej chronić skórę przed czynnikami i procesami zewnętrznymi. Dobry specjalista medycyny estetycznej może zaproponować swoim pacjentom pakiet zabiegów, który będzie całkowicie dopasowany do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby. Jest to szczególnie ważne przy leczeniu mężczyzn, których skóra ma zupełnie inne potrzeby niż skóra kobiet. Jeśli wybierasz się do specjalisty medycyny estetycznej, upewnij się, że wybrany przez Ciebie specjalista zna się na swojej wiedzy. Przed wykonaniem zabiegu wskazana jest konsultacja lekarska, podczas której będzie można zweryfikować kwalifikacje lekarza oraz omówić z nim proces planowania zabiegu.

 

Zabieg szczególnie polecany dla mężczyzn

Proponowany zabieg dla mężczyzn zależy w dużej mierze od problemów, z jakimi boryka się dana osoba. W wielu przypadkach mężczyźni skarżą się na poprzeczne zmarszczki na czole. Na usuwanie zmarszczek Szczecinowi służy Botox, którym od lat wygładza czoło. Ważne jest, aby stosować go z umiarem – dzięki odpowiedniej ilości preparatu poprawi się wygląd, a twarz stanie się bardziej pogodna. Panowie często stosują również kwas hialuronowy pod oczy – dzięki jego właściwościom nawilżającym okolice oka są odświeżone i wyglądają młodziej.

M-estetica medycyna estetyczna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21/lok U7
02-797 Warszawa
666404584
www.m-estetica.pl